Masaż manualny
Podaruj sobie odrobinę odprężenia i relaksu jaki gwarantuje wykonany w naszym salonie masaż.

 

Endermomasaż
Jeżeli chcesz zwalczyć cellulit oraz stracić parę centymetrów w obwodzie skorzystaj z przyjemnej, formy masażu.

 

Zabiegi na ciało
Podaruj swojej skórze nowy, świeży wygląd, korzystając z modelujących ciało, zabiegów.

 

Manicure
Zadbane dłonie i paznokcie są wizytówką każdej eleganckiej
kobiety.

 

Pedicure
Pedicure SPA to wspaniały relaks i odprężenie dla Twoich stóp

 

Zabiegi na twarz
...

PEELING CUKROWY

Peeling na bazie cukru trzcinowego dokładnie usuwa warstwę rogową naskórka, pobudza krążenie oraz wygładza skórę. Wykonany przed serią zabiegów wyszczuplających przygotowuje skórę i wzmaga działanie nakładanych preparatów. Peeling Cukrowy w naszej ofercie występuje jako osobny zabieg, który można wzbogacić o masaż całego ciała.

DRENAŻ LIMFATYCZNY-MECHANICZNY

Wykonywany jest przy pomocy urządzenia do presoterapii. Polega to na masażu poprzez sprężone powietrze ,które wypełnia kolejno komory w mankietach i powoduje przyjemny ucisk. Natężenie sterowane jest manualnie, dostosowujemy je do klienta.

Celem takiego masażu jest poprawa krążenia, zmniejszenie napięcia mięśniowego, odbarczenie zmęczonych lub ze skłonnościami do obrzęków nóg. W kosmetyce stosuje się drenaż do poprawy jędrności skóry, redukcji cellulitu.

Jest to dobry dodatek do wszelkiego rodzaju diet u osób mających na celu utratę wagi lub cm w obwodzie. Drenaż stosujemy partiami na całe nogi oraz pośladki i brzuch, uprzednio nakładając preparat wyszczuplający Zimt Cream.

Są trzy rodzaje mankietów: na nogi, brzuch i pośladki oraz na ramię. Na ramie stosuje się w przypadku obrzęków po mastektomii.

MASAŻ ENDODERMICZNY

ENDODERMICZNY MASAŻ PRÓŻNIOWY- SKUTECZNA WALKA Z CELLULITEM

Masaż całego ciała ,bądź wybranych partii przy użyciu urządzenia Body Optymizer. Urządzenie wyposażone jest w głowice do masażu przy użyciu podciśnienia. Zabieg pozwala pozbyć się z organizmu toksyn i rozdrobnionych cząstek tłuszczu w drodze drenażu limfatycznego. Osoba , która ma wykonywany zabieg ma na sobie specjalny bawełniany kombinezon , aby chronić skórę przed ewentualnymi podrażnieniami.

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Trzy powody, dla których warto wybrać ten zabieg.

1. bezbolesny - stosując tą metodę odczuwamy minimalny ból, gdyż włos wyrywamy zgodnie z kierunkiem jego wzrostu

2. higieniczny - bakterie nie są w stanie rozwijać się w cukrze, gdyż jest on naturalnym konserwantem, a pobrany do depilacji materiał nigdy nie jest użyty ponownie.

3. długotrwały efekt - pasta usuwa włosy wraz z cebulkami, nie łamiąc ich dzięki czemu efekt gładkiej skóry utrzymuje się dłużej.